10.1 C
Brno
Neděle, 2 dubna, 2023
DomůŽenyJak se obléct na Sv. Valentýna?

Jak se obléct na Sv. Valentýna?

Date:

Nenechte si ujít

Čím nahradit nezdravé potraviny? Sáhněte po prospěšnějších variantách

U možností, jaké nám dnes nabízejí řetězce a obchody...

Zeptali jsme se stomatologa: Dásně na ústupu a jak o ně pečovat

Odhalené zubní krčky nejsou jen estetický defekt. Zachránit chrup...

Darování krve není jen pomoc jiným, přináší benefity i vám

Hlavní motivací dárců krve je pomoc jiným, ale sami...

Kam spějeme v době sedavé? Toto všechno nám hrozí

Lidí bez pohybu narůstá. Pokud chceme zdravou společnost, je...

Přirozený císařský řez – zlatá střední cesta při porodu?

Císařský řez je operace, která má velký zdravotní přínos...
- Komerční sdělení -časopis

Ať už se s partnerem rozhodnete oslavit tento den neformálně, doma nebo romantickou večeří, oblečte se tak, abyste se cítili a vypadali krásně.

Svátek zamilovaných sice někteří neuznávají, ale proč ho nevyužít jako další příležitost strávit s vaším partnerem příjemné společné chvíle?

Tipy na slevy
Valentýnské dárky se slevou
Na slevy.sme.cz naleznete pestrý výběr valentýnských nabídek se slevou. Romantické pobyty, květiny, bonboniéry, šperky, vouchery do restaurací a mnoho jiného.

Zajděte si do restaurace, do kina, na procházku nebo si udělejte malou oslavu u vás doma. Únor je stále měsíc, kdy teploty nedopřejí lehkým sandálkům a lodičkám či vzdušným šatům.

Přesto můžete být sexy v každé situaci. Zde jsou tři tipy, jak se obléct během valentýnského dne a okouzlit svého partnera.

Hlavně neformální
Není nad pohodlí iv případě, kdy se vyberete na rande. Okouzlující můžete být také v džínách a lehkém topu. Pokud máte problém s kombinováním, volte neutrální barvy, které sluší každé ženě.

Pokud se plánujete vybrat s partnerem ven a oslavit Sv. Valentýn, přizpůsobte tomu i oblečení. Jemné ženské barvy a tématické doplňky postačí.

Pro zeštíhlení a zkrášlení postavy si obujte kozačky se širokým čtvercovým podpatkem, který je pohodlnější a nenaruší váš balanc.

K večeři
Proč nevyužít příležitosti a nedopřát si něco formálnějšího? K večeři do restaurace chodí s partnerem málokterá z nás na pravidelné bázi během celého roku.

Dopřejte si na Valentýna něco speciálního a oblečte si něco sexy. Na Valentýna je volbou číslo jedna červená barva a klidně jí může být i více. Dolaďte ji černou, zlatou či béžovou.

Na noc
Pokud jste se rozhodli pro oslavu v pohodlí domova, možná se vám hodí takový tip. Sexy spodní prádlo nikdy nevyjde z módy, tak svému partnerovi připravte něco pikantní.

Opět je iv tomto případě skvělou volbou červená, ale je na vás, v jakém typu a barvě prádla se cítíte nejlépe.

Partnerovi odhalujte to, co jste si pro něj připravili postupně. Dokud nepřijde ten správný čas, lámejte jeho zvědavost například v saténovém županu a samozřejmě se svůdným pohledem, kterému určitě neodolá.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek